çetur araç kiralama çetur motosiklet kiralama çetur personel taşımacılığı çetur vip transfer
Honda Spacy Motosiklet Kiralama
Motosiklet Filo Kiralama

YAYGIN HİZMET AĞI

25 İLDE HİZMET

Çetur’un Türkiye’de ilk olma gururunu taşıdığı bir diğer konu operasyonel motosiklet filo kiralamadır. İSTANBUL, İZMİR, ANKARA, ADANA, BURSA, ANTALYA, TEKİRDAĞ, KIRKLARELİ, KOCAELİ, SAKARYA, ESKİŞEHİR, KAYSERİ, KONYA, SAMSUN, SİNOP, TOKAT, AFYON, UŞAK, MUĞLA, BALIKESİR, MANİSA, MERSİN, YALOVA, ÇANAKKALE, ZONGULDAK toplam 25 ilde hizmet veren Çetur'dan, ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz sayıda motosiklet kirama yapabilirsiniz. Sizin uygun gördüğünüz süreler baz alınarak 3 ay ile 36 ay arasında motor kiralama yapılabilmektedir.

  1. FİNANSMAN AVANTAJLARI

    Motosiklet alımı için bütçe ayırmak gerekmediği gibi, tüm masraflar gider yazılmaktadır. Ayrıca motosiklet alım ve satım farklarından kaynaklanan finansal kayıplar oluşmamaktadır. Firma, Motosiklet satın aldığında önemli miktardaki finans kaynağını sürekli değer kaybeden bir mülke bağlamış olacaktır. Bununla birlikte bu maddi kaynağın finansman maliyeti ve alternatif yatırım maliyeti de finansal kayıplar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Çetur ’un motosiklet filo kiralama çözümü ile; yatırım maliyeti ve finansman maliyeti gibi finansal sorunlarla karşılaşılmayacaktır.

  2. YERİNDE BAKIM ONARIM

    Çetur Motosiklet kiralama hizmetlerinin en belirgin faydalarından biri de yerinde bakım hizmetidir. Belirlenen periyotlar kapsamında, mobil ekipler tarafından motosikletlerin bakım ve onarımları oldukları yerde sağlanmaktadır. Böylece zaman ve iş kaybı ortadan kalkmaktadır. Motosiklet filo kiralama hizmetinde, bakım hizmet bedeli, kira bedelinin içindedir.

  3. YEDEK MOTOSİKLET

    Bakım - onarım ve hasar süresinin uzaması halinde, müşterilerimize ikame (geçici) motosiklet temin edileceğinden iş devamlılığı bölünmeyecektir. Arıza bildirimi yapıldıktan sonra en geç 24 saat içerisinde arızaya müdahale edilmektedir.

Motosiklet Kiralama
Filo Motosiklet Kiralama
Filo Motor Kiralama