çetur araç kiralama çetur motosiklet kiralama çetur personel taşımacılığı çetur vip transfer
Personel Taşımacılığı
Personel Servisi

ÇETUR

İLKLERİN ADRESİ

Çetur, Türkiye’de personel taşımacılığında ilk firmadır. Sahip olduğu nitelikli personel yapılanmasıyla ve yüksek araç standartları ile özel sektör ve kamu personeline, uluslararası seçkin şirketlere sunduğu hizmetlerle hızla büyümesini sürdürmektedir. Yatırımlarıyla da lider konumunu korumaktadır.

  1. HİZMET KALİTE STANDARTLARI

    Trafik sigortası ve kasko poliçesi ile ek olarak araç içerisindeki personeli de koruyan 3. şahıslara karşı teminat dahilinde olan ihtiyari mali mesuliyet poliçesi yapılmaktadır. SO 9001, ISO 18001, ISO 10002, TSE kalite belgeleri ile yüksek standartlı hizmet verilir. Seyahat süresince GPS ile uydudan takip ve araç içi ve dışı kamera ile canlı kayıtlar alınır. Periyodik olarak sürücülerimize defansif sürüş , anti skid eğitimi, yorgunlukla mücadele ve ileri sürüş teknikleri eğitimleri verilir.

  2. ARAÇ STANDARTLARI

    Araçlarımız 3 yaşını geçmemiş, konforlu ve klimalıdır. Araçların iç ve dış temizlikleri düzenli olarak yapılır, servis esnasında aracın temiz olmasına özen gösterilir, Yangın söndürme cihazları daima dolu ve TSE Standartlarına uygun haldedir. Araçlarda ilkyardım seti, stepne, kriko, çekme halatı, zincir, bijon anahtarı gibi teknik malzemeler bakımlı ve kullanılabilir şekilde muhafaza edilir. Koltuk başlıkları ve diğer iç düzenleri temizdir, Araçların muayene ve sigorta poliçeleri (ihtiyari mali mesuliyet, kasko, trafik) eksiksiz şekildedir, Araçların iç/dış görünümünde/düzeninde meydana gelen hasarların en kısa zamanda tamir ettirilmesine özen gösterilir.

  3. SÜRÜCÜ STANDARTLARI

    Araç içerisinde sigara içmez, Taşıdığı personele karşı kibar, güler yüzlü ve anlayışlıdır, Araçların iç ve dış temizliklerini düzenli olarak kontrol eder, Karayolları ve trafik kurallarına göre araç içerisinde bulundurulması zorunlu tüm teçhizatı kullanılır halde muhafaza eder, Aracının periyodik bakımlarını, yasal uygulamalarını, sigortalarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırır, İnsan taşıdığının ve insan hayatının önemli olduğunun bilincindedir.

Servis
Personel Taşımacılığı 4
Personel Taşımacılığı 5